Állásajánlat

Keressük új kollégánkat

Cégünk a hazai szerszámkereskedelmi piac egyik legdinamikusabban fejlődő, magyar tulajdonban álló cége, amely a kereskedelmi tevékenységen túl szakmai-, szerszámozási-, és komplett szerszámtervezési-szolgáltatási csomaggal áll partnerei rendelkezésére.
Cégünk az alábbi pozícióba keres tapasztalt, kevésbé tapasztalt vagy pályakezdő munkatársakat az ország egész területén:

Műszaki tanácsadó és értékesítő mérnök

Feladatok:

  • kapcsolat tartás meglévő partnerekkel, kapcsolat felvétel potenciális ügyfelekkel
  • a földrajzi értékesítési terület feltérképezése, partnerek felkeresése, a látogatások önálló megszervezése
  • árajánlatok elkészítése a háttér támogató műszaki mérnök csapattal karöltve
  • tárgyalások lefolytatása, szerződéskötés
  • értékesítési és műszaki kérdésekben történő tanácsadás
  • megoldási javaslatok bemutatása (prezentáció), az ügyféligények pontos megértése (forgácsolási folyamatok hatékonyságának növelése, ciklusidő és szerszámköltség csökkentés, gyártási folyamat biztonságának növelése stb.)
  • esetleges ügyfél panaszok kezelése, fizetési elmaradások ügyintézése
  • piaci részesedés növelése
  • heti, havi jelentések, látogatási tervek készítése az Értékesítési vezető részére

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség vagy gépgyártás technológusi tanulmányok
  • fémforgácsolás terén szerzett gyártási-, folyamat-, vagy szerszámismeret
  • műszaki beállítottság és kereskedelmi véna
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • megbízható, precíz, hatékony időbeosztás, önálló munkavégzés
  • kulturált, magabiztos fellépés, megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • forgácsoló szerszám kereskedelemben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + forgalom alapú jutalék, céges gépkocsi, mobiltelefon, laptop, szakmai tréningek)
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • mentori program a betanulási folyamat során
  • szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőség itthon és külföldön
  • kötetlen munkaidő, önállóság, home-office lehetőség, heti egy irodai nap (Budapest)
  • kihívásokkal teli szakmai munka, változatos feladatok
  • szakértő alkalmazástechnológus csapat által biztosított műszaki háttér támogatás a sikeres munkavégzéshez
  • megbecsülés, szakmai elismerés
  • széles termékkínálat

Legyen tagja egy sikeres csapatnak!
Várjuk jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

céges autó,mobiltelefon,szakmai tréningek

  • Fényképpel ellátott önéletrajzát, valamint kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, kérjük, juttassa el a karrier@szerszamtechnika.hu email címre.

Hozzászólások lezárva.