Állásajánlat

Irodai munkatársat keresünk

A Szerszám Technika Kft. folyamatosan fejlődő fiatalos csapatába keressük új kollégánkat. Cégünk a hazai szerszámkereskedelmi piac egyik legnagyobb magyar tulajdonban álló vállalata, amely a kereskedelmi tevékenységen túl szakmai-, szerszámozási-, és komplett szerszámtervezési szolgáltatási csomaggal áll partnerei rendelkezésére.

Az új kolléga feladata az irodai csapat tagjaként a napi rutin-műveletek végrehajtása, logisztikai és raktározási feladatok ellátása.

Fő feladatok, folyamatok:

Beérkező áru tételes átvétele, -beérkeztetése, -kiadása

Kimenő számlák készítése

Vevői csomagok összeállítása

Raktár kezelése, raktári fegyelem betartása és betartatása

Rendelések küldése beszállítók felé

Beszállítói rendelés-visszaigazolások kezelése

Beszállítói számlák bevételezése

Szerszámélezésre-javításra, egyéb külső munkára küldendő szerszám-csomagok kezelése

Az adminisztráció főképp saját- fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkön történik, ami hasonló egy SAP, Oracle, Revolution, stb. rendszerhez. Egy ilyen rendszer ismerete nagy előny, de nem feltétel.

Ezen kívül, word, excel, outlook szoftvert kell használni, ezek ismerete elengedhetetlen.

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség műszaki, gazdasági vagy kereskedelmi területről

Számítógép magabiztos felhasználói ismerete (legalább: excel, word, outlook)

Precizitás, megbízhatóság

Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség

Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny, de nem feltétel:

Valamelyik vállalatirányítási rendszer ismerete

Kommunikáció-képes angol vagy német nyelvismeret

Felsőfokú végzettség

B- kategóriás jogosítvány

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Hosszú-távú, biztos munkahely

Bejelentett hivatalos főállás

Kulturált munkakörnyezet

Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: 22. kerület (Budapest-Érd-Diósd határa)

Ha Te is szívesen lennél egy fiatalos csapat tagja, és osztoznál Cégünk sikereiben, akkor várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes önéletrajzodat a következő címre: istvan.csikos@szerszamtechnika.hu

Hozzászólások lezárva.