Állásajánlat

Keressük új technikus kollégánkat, gépek karbantartására / javítására.

Az idén 10 éves Szerszám Technika Kft. folyamatosan fejlődő, fiatalos csapatába keressük új technikus kollégánkat.

Cégünk a hazai szerszámkereskedelmi-piac egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonban álló cége, amely a kereskedelmi tevékenységen túl a forgalmazott mérőgépek kalibrálását és javítását is végzi.

A munkakör:

  • technikusi pozíció
  • önálló munkavégzéssel, angol vagy német nyelvű szakmai támogatással,
  • mérőgépek éves karbantartása és kalibrálása,
  • mérőgépek és zsugorgépek felhasználói háttértámogatása,

A munkakörhöz tartozó követelmények:

  • legalább középfokú műszaki, számítástechnikai vagy műszerész végzettség,
  • angol vagy német nyelvtudás (angol vagy német nyelvű felvételi elbeszélgetést is vállal),
  • erős számítógépes ismeretek,
  • B kat. jogosítvány jármű-vezetői tapasztalattal,
  • jó kommunikációs készség,
  • kulturált, magabiztos fellépés, megjelenés

A pályázat során előny, de nem feltétel:

  • elektronikai ismeretek,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • elektronikai kisgép vagy számítógép javításban szerzett tapasztalat,
  • rendszergazda szintű számítógépes ismeret,

Amit kínálunk a sikeres pályázó részére:

  • sikeres próbaidő után hosszú-távú, biztos munkahely,
  • szakmai továbbképzések lehetősége Magyarországon és külföldön,
  • háttér-támogatás a sikeres munkavégzéshez,
  • tapasztalattól függő versenyképes fizetés

Nálunk a helyed, amennyiben sikeres csapatunk tagjaként hosszú-távú, megbecsült, biztos munkahelyet szeretnél.

Ha Te is szívesen lennél egy fiatalos csapat tagja, és osztoznál Cégünk sikereiben, akkor várjuk fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzod a következő címre: info@szerszamtechnika.hu

Hozzászólások lezárva.